• Nowość
Natural Collagen

Natural Collagen

Kod produktu: 5024
44,90 zł
59,90 zł

Informacje

Zdrowe stawy i kości, silne mięśnie, piękna skóra, włosy i paznokcie!

Natural Collagen to w 100% naturalny suplement, dostarczający wysokiej jakości KOLAGENU RYBIEGO, SIARKI ORGANICZNEJ I NATURALNEJ WITAMINY C (z ekstraktu z dzikiej róży). Przyczynia się do prawidłowej syntezy kolagenu w organizmie człowieka w celu utrzymania kondycji stawów, kości, mięśni, skóry, włosów i paznokci.

Niezbędny jeśli:

 • Masz skończone 25 lat i poziom kolagenu w Twoim organizmie zaczyna spadać
 • Chcesz uniknąć problemów ze stawami, odwapnienia szkieletu kostnego, żylaków
 • Jesteś osobą aktywną fizycznie – ćwiczysz, więc Twoje stawy są narażone na kontuzje
 • Masz nadwagę – Twoje stawy są obciążone
 • Zależy Ci na utrzymaniu jędrności i elastyczności skóry
 • Twoje włosy i paznokcie potrzebują wzmocnienia

Działanie kolagenu, zwanego "białkiem młodości":

 • Wzmocnienie układu mięśniowego i kostnego
 • Utrzymanie sprawnego ciała
 • Redukcja stanów zapalnych
 • Wzmocnienie włosów
 • Ujędrnienie skóry
 • Wzmocnienie paznokci
 • Redukcja zmarszczek

100% naturalny
100% przyswajalnego materiału
Bez konserwantów, barwników i GMO
Bez wypełniaczy
Rygorystyczny system kontroli produkcji kolagenu z zachowaniem najwyższych standardów ISO
9001, ISO 22000

Składniki aktywne

KOLAGEN RYBI: najskuteczniejszy rodzaj kolagenu ze względu na budowę strukturalną i najwyższą bioprzyswajalność.
Kolagen wchodzący w skład naszego suplementu pochodzi ze skór rybich – to najlepiej przyswajalny kolagen najwyższej jakości. Jest pozyskiwany w procesie enzymatycznej proteolizy, identycznej jak proteoliza zachodząca w układzie pokarmowym człowieka. Proces ten gwarantuje zachowanie wszystkich unikalnych peptydów i aminokwasów w odpowiednich sekwencjach łańcuchów aminokwasowych, co przekłada się na ich biologiczną funkcjonalność i zdolność do stymulowania
fibroblastów do produkowania właściwego kolagenu.

Działanie kolagenu potwierdzone badaniami:
Wzrost sprężystości skóry* +23,7%
Wzrost nawilżenia skóry* +22,8%
*Badania przeprowadzone przez CPCAD
(niezależne centrum farmakologiczne o specjalizacji dermatologicznej w Nicei, Francja)

DZIKA RÓŻA to bogate źródło naturalnej witaminy C, która jest niezbędna do prawidłowej produkcji kolagenu w naszym organizmie. Dlatego dodanie witaminy C do składu suplementu Natural Collagen podnosi skuteczność jego działania, ponieważ tylko w obecności witaminy C organizm jest w stanie tworzyć nowe włókna kolagenowe. Dzięki zawartości witaminy Natural Collagen ułatwia szybszą regenerację białek kolagenowych w naszych organizmie, co przekłada się na prawidłowe funkcjonowanie kości, tkanki chrzęstnej, mięśni i skóry. Witamina C chroni także cząsteczki kolagenu przed działaniem wolnych rodników. Owoce dzikiej róży zawierają aż dziesięć razy więcej witaminy C niż czarna porzeczka. Są prawdziwą skarbnicą cennych substancji – innych witamin (A, B1, B2, E, K, kwas foliowy), antyoksydantów, flawonoidów i karotenoidów. Nic dziwnego, że wykazują dobroczynny wpływ na nasz organizm.

 • Dostarcza naturalną witaminę c, niezbędną do prawidłowej syntezy kolagenu.
 • Łagodzi stan zapalny w chrząstce
 • Pomaga złagodzić bóle stawów


SIARKA ORGANICZNA (MSM) naturalnie występuje w organizmie, bierze udział w produkcji kolagenu i keratyny.
Twój organizm potrzebuje siarki do tego, by produkować białka. Pierwiastek ten jest składnikiem podstawowych aminokwasów, dlatego dodaliśmy go do suplementu Natural Collagen, by zwiększał skuteczność jego działania. Siarka wpływa na prawidłowy rozwój chrząstek stawowych, ułatwia ich regenerację i sprawne funkcjonowanie. Ponieważ ma właściwości przeciwzapalne, łagodzi dolegliwości narządów ruchu. Jak potwierdzają wyniki badań naukowych niedobór siarki może być przyczyną zesztywnienia mięśni i stawów. Dodanie siarki organicznej do suplementu może pomoc zniwelować dolegliwości narządów ruchu i skóry.

 • Hamuje procesy zapalne układu kostno-mięśniowego.
 • Poprawia stan mazi stawowej
 • Wpływa na kondycję skóry i paznokci


Stosując Natural Collagen, masz pewność, że zawarta w nim siarka organiczna przyswoi się prawidłowo i przyczyni się do utrzymania stawów i mięśni w dobrej kondycji oraz zachowania pięknego wyglądu skóry, lśniących włosów i mocnych paznokci.

Stosowanie

1-2 kapsułki dziennie.

Opakowanie

Zawiera 30 kapsułek pullulanowych.

KAPSUŁKA PULLULANOWA

 • 100% naturalna
 • Wysoce przyswajalna
 • Wegańska, wegetariańska
 • Antyalergiczna

Pytania

Natural Collagen – najczęściej zadawane pytania

1. Co to jest Natural Collagen?
To suplement diety dostarczający wysokiej jakości kolagenu rybiego, siarki organicznej i naturalnej witaminy C (z ekstraktu z dzikiej róży). Przyczynia się do prawidłowej syntezy kolagenu w organizmie człowieka w celu utrzymania kondycji stawów, kości, mięśni, skóry, włosów i paznokci.

2. Jaki rodzaj / typ kolagenu zawiera?
Natural Collagen zawiera kolagen rybi. Naukowcy uznają go za najlepszą formę kolagenu, ponieważ ma niemal taką samą budowę jak kolagen produkowany w organizmie człowieka.

3. Z jakiego surowca pochodzi kolagen rybi, wykorzystywany w Natural Collagen?
Kolagen wchodzący w skład suplementu Natural Collagen pochodzi ze skór rybich – to najlepiej przyswajalny kolagen najwyższej jakości.

4. W jaki sposób kolagen jest pozyskiwany?
Kolagen zawarty w suplemencie Natural Collagen jest pozyskiwany w procesie enzymatycznej proteolizy, identycznej jak proteoliza zachodząca w układzie pokarmowym człowieka. Proces ten gwarantuje zachowanie wszystkich unikalnych peptydów i aminokwasów w odpowiednich sekwencjach łańcuchów aminokwasowych, co przekłada się na ich biologiczną funkcjonalność i zdolność do stymulowania fibroblastów do produkowania właściwego kolagenu.

5. Jakie dodatkowe składniki zawiera Natural Collagen?
Natural Collagen zawiera także ekstrakt z dzikiej róży - bogate źródło witaminy C - oraz siarkę organiczną (MSM). Wiele badań naukowych potwierdza, że jednoczesne dostarczanie organizmowi wraz z kolagenem witaminy C zwiększa skuteczność działania suplementu. Dodanie siarki organicznej może pomoc zniwelować dolegliwości narządów ruchu i skóry.

6. Jaki jest skład kapsułki?
Jedna kapsułka Natural Collagen zawiera 333 mg kolagenu rybiego, 67 mg ekstraktu z dzikiej róży i 50 mg metylosulfonylometanu (MSM), zwanego także siarką organiczną. Otoczka jest pullulanowa, w 100% naturalna, wegańska.

7. Kto może stosować Natural Collagen?
Natural Collagen jest zalecany osobom dorosłym po 25. roku życia – mniej więcej w tym wieku ilość kolagenu naturalnie wytwarzanego przez organizm człowieka zaczyna spadać, więc jego suplementacja uzupełnia niedobór. Zwłaszcza osoby chcące zadbać o kondycję swoich stawów, skóry, włosów i paznokci powinny dodać Natural Collagen do swojego programu suplementacji. Zarówno osoby aktywne, których stawy są narażone na kontuzje, jak również osoby z nadwagą i otyłością, u których stawy są obciążone, skorzystają na suplementowaniu kolagenu.

8. Czy kobiety w ciąży i karmiące piersią mogą stosować Natural Collagen?
Przed użyciem Natural Collagen powinny skonsultować się z lekarzem prowadzącym.

9. Słyszałam, że kolagen należy zażywać wraz z witaminą C.
Witamina C jest niezbędna w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania kości, chrząstki i skóry. Dlatego suplement Natural Collagen zawiera ekstrakt z dzikiej róży, bogate źródło naturalnej witaminy C.

10. W jaki sposób zażywać kapsułki?
Natural Collagen należy zażywać 1 – 2 razy dziennie, obficie popijając wodą. Należy pamiętać, że produkt nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej

11. Jak długo można zażywać kapsułki?
Kolagen ulega wymianie w organizmie co cztery miesiące, dlatego warto zaplanować co najmniej tyle trwającą kurację. Należy przestrzegać zalecanej dziennej porcji. Nie stosować preparatu jako zamiennika zróżnicowanej diety.

12. Czy są przeciwskazania do spożywania Natural Collagen?
Nie ma przeciwskazań w wypadku osób zdrowych. Jednak jeśli masz alergię na składniki suplementu lub problemy ze zdrowiem, skonsultuj się ze swoim lekarzem przed rozpoczęciem przyjmowania Natural Collagen.

13. Czy można bezpiecznie przyjmować Natural Collagen codziennie?
Można bezpiecznie stosować Natural Collagen zgodnie z zaleceniami: jedna kapsułka 1-2 razy dziennie.

14. Czy dzieci mogą spożywać Natural Collagen?
Natural Collagen został opracowany dla potrzeb osób dorosłych. Dlatego nie zaleca się stosowania tego suplementu przez dzieci.

15. Czy Natural Collagen można przyjmować razem z innymi suplementami?

Można.