PH Body Balance

pH Body Balance

Kod produktu: 367256

Rewolucyjne rozwiązanie przywracające ciału balans pH. Gwarantuje skuteczne odkwaszanie organizmu, ułatwia jego oczyszczanie oraz reguluje przemianę materii. Eliminuje złogi metali ciężkich skumulowanych w organizmie.

21,90 zł
36,90 zł

Informacje

Zakwaszenie organizmu może być przyczyną wielu problemów, dlatego warto zadbać o jego skutecznie odkwaszanie, które sprawi, że ciału zostanie przywrócona równowaga kwasowo-zasadowa. Osiągnięcie tego stanu ułatwi oczyszczanie organizmu z toksyn oraz usuwanie szkodliwych metali ciężkich i zatrzyma groźne dla naszych kości odwapnienie. W Blue Nature jesteśmy zdania, że to sama natura pozwala znaleźć najlepsze rozwiązania dla zdrowia, a technologia może ją w tym jedynie wspierać i z tą myślą powstawał nasz innowacyjny preparat pH Body Balance, dzięki któremu zakwaszenie szybko przestanie być problemem.

Nadmierne zakwaszenie organizmu niesie za sobą nie tylko nie niepożądane skutki na zdrowia, ale też dla naszego codziennego samopoczucia i komfortu. Ułatwia to rozpoznanie i rozpoczęcie przeciwdziałania temu procesowi, nim zacznie on na poważnie szkodzić naszemu ciału. Warto pamiętać, że w długim okresie czasu nadmiar kwasów i zaburzona równowaga kwasowo-zasadowa nie tylko zatrzymuje naturalne oczyszczanie się organizmu, ale szkodzi też układowi kostnemu przez jego odwapnienie, co zwiększa m.in. łamliwość kości. Co zatem może wskazywać na to, że w naszym ciele balans pH został zakłócony?

Objawy zakwaszenia to między innymi:

  • ciągła ospałość, mimo wystarczająco długiego snu,
  • nawracające bóle głowy, mięśni i stawów,
  • poczucie osłabienia i kiepskie samopoczucie,
  • nieskuteczna walka z nadwagą mimo wyrzeczeń,
  • nawracające dolegliwości jelitowe, częsta zgaga,
  • podatność na infekcje, bardziej dokuczliwe niż zwykle alergie.

Składniki aktywne

Sekret skuteczności suplementu pH Body Balance tkwi w odpowiednim dobraniu proporcji i połączeniu ze sobą składników, takich jak m.in. soda oczyszczona (naturalnie podnosi poziom pH), neutralizujących toksyny i obecnych w wielu owocach pektyn oraz Aceroli i Stewii, będących naturalnym źródłem substancji leczniczych i witaminy C. Połączeniu temu towarzyszy naturalny i przyjemny pomarańczowy smak roztworu, dzięki czemu tym chętniej będziemy sięgać po niego regularnie i szybko pokonamy zakwaszenie!

Stosowanie

Wystarczy rozpuścić kilka gramów w szklance na kwadrans przed śniadaniem, aby nasz organizm rozpoczął regularne odkwaszanie i wkrótce odzyskał równowagę oraz zdolność do samooczyszczania i regeneracji.

Opakowanie

Estetyczne i szczelne pudełko, które mieści zapas suplementu wystarczający na 30 dni stosowania w zalecanych dawkach.

Rady eksperta

Równowaga kwasowo-zasadowa

Termin „równowaga kwasowo-zasadowa” najczęściej kojarzy nam się z lekcją chemii w szkole. Tymczasem dotyczy każdego z nas, albowiem nasze organizmy to małe fabryki chemiczne. Równowaga kwasowo-zasadowa to stan, w którym zostaje zachowany swoisty stosunek kationów (jonów z ładunkiem dodatnim) i anionów (jonów z ładunkiem ujemnym) w płynach ustrojowych. Warunkuje to odpowiednie pH komórek ustroju i prawidłowy przebieg procesów życiowych.

Czytaj więcej

Opinie

Justyna Klon

Zaburzenie równowagi kwasowo-zasadowej zatrzymuje naturalne oczyszczanie organizmu z toksyn. Dlatego w walce o równowagę kwasowo-zasadową pomaga mi nasz suplement diety: pH Body Balance marki Blue Nature. Preparat w postaci proszku pomaga przywrócić mojemu ciału balans pH. Gwarantuje skuteczne odkwaszanie organizmu, ułatwia jego oczyszczanie oraz reguluje przemianę materii. Eliminuje złogi metali ciężkich skumulowanych w organizmie. W diecie zasadowej nie powinno zabraknąć wody. W naszym organizmie woda stanowi ponad 60% masy ciała - dlatego pamiętaj o piciu dużej ilości wody – ja staram się wypijać przynajmniej 2 litry wody dziennie! Codziennie rano po obudzeniu zaczynam dzień od wypicia szklanki wody, do której dosypuję 4 gramy pH Body Balance.

Opakowanie zawiera miarkę, która ułatwia mi dozowanie preparatu. Stosuję pH Body Balance od kilku miesięcy  i czuję się dobrze, stanowczo zmniejszyły się u mnie dolegliwości takie jak bóle głowy i zawroty. Polecam Tobie preparat pH Body Balance, aby wspomagać odkwaszanie organizmu i jego oczyszczanie! Pozdrawiam! Cześć!

Justyna Klon, Racibórz