Czerwona herbata z chromem w kapsułkach Pu-erh

Czerwona herbata z chromem w kapsułkach Pu-erh

Kod produktu: 367425

Czerwona herbata Pu-erh z chelatem chromu – cudowna broń w walce z nadwagą. Nowy suplement od Blue Nature.

39,90 zł
49,90 zł

Informacje

Innowacyjny, w pełni naturalny suplement diety skuteczne wspomagający odchudzanie i pomagający w utrzymywaniu prawidłowej wagi ciała. Czerwona herbata w połączeniu z chromem tworzy silną i sprawdzoną broń w walce ze zbędnymi kilogramami. Skondensowany w kapsułkach ekstrakt z czerwonej herbaty Pu-erh jest dużo łatwiejszy w stosowaniu niż ciągłe parzenie liści, a zawarty w kapsułkach chrom ma pochodzenie organiczne (chelat chromu), dzięki czemu jest dużo łatwiej przyswajalny i w pełni bezpieczny dla organizmu.

W toku wieloletnich badań ustalono m.in. następujące właściwości czerwonej herbaty:

  • ułatwia spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej
  • przeciwdziała powstawaniu wolnych rodników
  • wspiera pracę wątroby
  • wspomaga organizm w obniżeniu poziomu „złego” cholesterolu (LDL), podnosząc ten „dobry” (HDL)
  • dostarcza organizmowi cennych minerałów (cynku, magnezu, żelaza, selenu) i witaminy E.

Z kolei chrom dzięki działaniu regulującemu wydzielanie insuliny pozytywnie wpływa na:

  • zmniejszenie apetytu na słodycze
  • ograniczenie potrzeby podjadania - zmniejszenie ryzyka zawału serca
  • zwiększenie wytrzymałości naszych kości

Składniki aktywne

Czerwona herbata Pu-erh swoje dobroczynne działanie zawdzięcza przede wszystkim polifenolom uzyskiwanym w drodze długotrwałej fermentacji. To one wspierają wątrobę w wydzielaniu żółci, ułatwiając nie tylko trawienie, ale i przemianę tłuszczów nim te osiądą w organizmie. Do tego dochodzą wspomniane już minerały i witamina E.

Z kolei stosowany w preparacie chrom jest pochodzenia organicznego (tzw. chelat chromu), w przeciwieństwie do często stosowanego chlorku chromu, który jest zdecydowanie gorzej przyswajany przez organizm. To podstawowy sekret jego skuteczności, a odpowiednie proporcje z czerwona herbatą składają się na doskonałą synergię działania obu składników suplementu.

Stosowanie

Dwie kapsułki dziennie, które popijamy dużą ilością wody. Wymaga regularnego stosowania w celu osiągnięcia pożądanego efektu.

Opakowanie

Zawiera 30 kapsułek.

Opinie

Veronika Buchtelová

Po ciąży miałam problemy z wagą, nic mi nie pomagało: ani zmiana diety, ani regularne posiłki, ani ruch, dopiero kiedy oprócz tego wszystkiego zaczęłam używać Czerwoną Herbatę Blue Nature, to od stycznia 2016 do maja 2016 schudłam 10 kg, a w pasie 13 cm. Jak tylko miesiąc (w marcu) nie brałam Herbaty, moja waga się zatrzymała. Jestem bardzo zadowolona i każdemu polecam, zmieniło mi to życie. Jestem zawsze pełna energii i dodało mi to więcej pewności siebie.

Veronika Buchtelová, Cheb