Zielona herbata w kapsułkach
  • Zielona herbata w kapsułkach

Zielona herbata w kapsułkach

Kod produktu: 65304

Zielona herbata w łatwych do przyswojenia kapsułkach działa antyoksydacyjnie, wspiera odchudzanie i utrzymywanie prawidłowej wagi oraz zmniejsza uczucie zmęczenia. 

39,90 zł

Informacje

Zielona herbata nie bez powodu jest nazywana eliksirem młodości, głównie ze względu na swoje działania antyoksydacyjne. Nie wszyscy jednak są entuzjastami jej smaku, albo też nie mają czasu na odpowiednie jej zaparzenie, a w dodatku zbyt częste picie naparu może obciążać nerki oraz wypłukiwać potas i mikroelementy z organizmu. Dlatego stworzyliśmy suplement diety na jej bazie.

Zielona herbata:

  • działa antyoksydacyjnie - zwalcza wolne rodniki
  • wspiera odchudzanie i utrzymywanie prawidłowej wagi
  • zmniejsza uczucie zmęczenia, pobudzając i stymulując do działania
  • ułatwia regulację trawienia

Składniki

Sekret zielonej herbaty tkwi głównie w wysokiej zawartości polifenoli, z których najważniejsze są katechiny. Ich pochodna to związek EGCG, który jest naturalnym, silnym przeciwutleniaczem (100 razy silniejszy niż witamina C oraz 25 razy silniejszy niż witamina E). Suplement zawiera ekstrakt stworzony ze starannie wyselekcjonowanych liści najlepszych odmian, a jego dzienna dawka odpowiada 5-6 filiżankom zielonej herbaty, co stanowi optymalną zalecaną dawkę.

Stosowanie

Wystarczy jedna kapsułka dziennie, którą najlepiej popijać większą ilością wody.

Opakowanie

Zawiera 30 kapsułek, wystarczy na miesiąc codziennego stosowania.