Mydełko z błotem z Morza Martwego

Mydełko z błotem z Morza Martwego

Kod produktu: 366459

Skoncentrowane, w pełni naturalne mydełko, zawiera to co Morze Martwe ma najlepszego, bogate w zdrowe minerały. Zdrowa i ładna skóra na wyciągnięcie ręki.

12,99 zł
15,99 zł

Informacje

Czystość, pielęgnacja i odżywienie w jednym. Przygotowane przez Blue Nature mydełko z błotem z Morza Martwego kryje w sobie wszystkie dobroczynne właściwości, jakimi natura obdarzyła ten niezwykły akwen.

W 100% naturalne, nie zawiera żadnych nawilżaczy, konserwantów czy plastyfikatorów. Systematyczne używanie go podczas kąpieli nie tylko oczyści skórę, ale też nawilży ją i przekaże jej drogocenne minerały, z których bogactwa słynie Morze Martwe.

Składniki aktywne

Mydełko powstało na bazie błota z Morza Martwego, które jest wydobywanie ręcznie i przechodzi każdorazowo drobiazgową kontrolę jakości nim trafi do sprzedaży.

Stosowanie

Mydełko może być stosowane każdorazowo podczas kąpieli w wannie lub pod prysznicem, nie ma żadnych przeciwwskazań w stosowaniu.

Opakowanie

Tekturowe, zawiera jedną kostkę mydełka.

Rady eksperta

Morze Martwe jest położone w dolinie ciągnącej się od Syrii aż po kontynent afrykański. W 2006 r. lustro wody leżało 418 metrów poniżej poziomu morza, jest to najniżej położony punkt na Ziemi. Suchy upalny klimat z 330 dniami słonecznymi w roku doprowadził do wysokiego stężenia soli w wodzie.

Czytaj więcej

Opinie

Beata Jańta

Mydełko z Błotem i Solą z Morza Martwego od Blue Nature jest jednym z moich ulubionych produktów. Używam go do codziennego mycia twarzy. Przy cerze mieszanej doskonale się sprawdza. Oczyszcza pory, odświeża i matuje skórę nie wysuszając jej. Jest bardzo wydajne. Polecam je każdemu - także osobom z problemami dermatologicznymi.

Beata Jańta, Opole

Magdalena Szewczuk

Sól z Morza Martwego: Uwielbiam gorące kąpiele z solą z Morza Martwego marki Blue Nature zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym. Kąpiel z dodatkiem tej soli nie tylko relaksuje. Sól z Morza Martwego to cenne źródło magnezu i potasu, dlatego jeśli stężenie soli w wodzie wynosi 1%, to dochodzi wtedy do wchłaniania składników przez skórę.

Oprócz tego zawiera wapń, sód, chrom, cynk, mangan, miedź i żelazo, co sprawia, że idealnie relaksuje po ciężkim dniu i wzmacnia układ nerwowy. Będzie idealna dla Ciebie również, jeśli masz problemy ze skórą, reumatyzm czy bóle mięśni.

Magdalena Szewczuk, Wrocław