• Nowość

Czekolada deserowa do picia

Kod produktu: 5171

Za każde 50 zł wydane na zakupy z tego katalogu Czekolada deserowa do picia za 12,45 zł

12,45 zł
24,99 zł

Opis

Kremowa, aksamitna czekolada rozpieszcza kubki smakowe swoim bogactwem. Możesz przygotować ją na wiele sposobów, dodając ulubione przyprawy, mleko, bitą śmietanę. Delektuj się wyśmienitym smakiem czekoladowego napoju – tak jak lubisz!  Zawiera proszek kakaowy o obniżonej zawartości tłuszczu (21%) i odtłuszczone mleko w proszku.

To idealna propozycja dla wszystkich wielbicieli słodkości, którym zależy na utrzymaniu szczupłej sylwetki. Filiżanka czekoladowego napoju zawiera średnio aż 4 razy mniej kalorii niż 100 g czekolady. Przepysznym smakiem czekolady pitnej możemy więc delektować się bez obaw o nadprogramowe kilogramy.

Czekolada jest doskonałym źródłem tryptofanu, który ulega przekształceniu do serotoniny - podstawowego neuroprzekaźnika odpowiedzialnego za dobry nastrój. Ze względu na wysoką zawartość przeciwutleniaczy i magnezu pomaga niwelować stres.

Wystarczy wymieszać proszek czekoladowy z gorącym mlekiem lub wodą, by szybko przyrządzić pyszny napój. Z powodzeniem posłuży także do przygotowania smakowitych deserów.

Opakowanie: 120 g