Program pielęgnacji Collagen Booster

Collagen Booster

Czy wiesz, że zaledwie 20% czynników powodujących starzenie się skóry ma podłoże genetyczne, a 80% zależy od Twoich decyzji dotyczących pielęgnacji, diety, stylu życia?

To oznacza, że masz decydujący wpływ na wygląd i kondycję swojej skóry!

Jednym z kluczowym elementów Twojej dbałości o zdrowy i promienny wygląd jest odpowiednia pielęgnacja. Odpowiednia, czyli dostosowana do potrzeb Twojej skóry i Twojego stylu życia. Większość z nas ma codziennie mnóstwo obowiązków do wykonania i nie może poświęcać zbyt wiele czasu na skomplikowane zabiegi pielęgnacyjne. Dlatego cenimy proste i sprawdzone rozwiązania, przynoszące spektakularne efekty.


Przewaga programu pielęgnacyjnego nad pojedynczym kosmetykiem

Często pojawia się pytanie: czy nie można by stworzyć jednego superkosmetyku działającego wszechstronnie?

Cóż, taka perspektywa wydaje się kusząca, ale nadal pozostaje w sferze niezrealizowanych obietnic współczesnej kosmetologii. Jak na razie, najbardziej efektywnym rozwiązaniem okazuje się stosowanie programu pielęgnacyjnego, złożonego z działających synergicznie kosmetyków, co przynosi lepsze efekty niż używanie pojedynczych kosmetyków z różnych serii.

Nakładanie kosmetyków zaczynamy od tych mających lekkie konsystencje, które szybciej się wchłaniają. Dlatego Skoncentrowane serum do twarzy i pod oczy Collagen Booster nakładamy jako pierwsze, na dokładnie oczyszczoną skórę. Pamiętaj o prawidłowej technice nakładania kosmetyków – nie pocieraj ani nie naciągaj skóry, tylko delikatnie wklepuj serum w skórę, poczynając od środka twarzy i kierują się na boki.

Collagen Booster
Serum ma lekką konsystencję, a zawarte w nim składniki aktywne mają mniejsze cząsteczki, dzięki czemu szybciej i głębiej wnikają w skórę. Zastosowanie serum zwiększa skuteczność działania kolejnego kosmetyku, jakim jest Krem naprawczy Collagen Booster. Po nałożeniu serum odczekaj chwilę, aż poczujesz, że wchłonęło się całkowicie. Wówczas sięgnij po krem. Jego innowacyjna formuła sprawia, że podąża on za naturalnym cyklem dobowym skóry, więc możesz stosować go zarówno na dzień, jak również na noc. Nałożony rano, pełni przede wszystkim funkcję ochronną i nawilżającą. A prawidłowe nawilżenie skóry ma zasadnicze znaczenie dla zachowania jej równowagi i opóźniania procesu starzenia się.

Nocą skóra regeneruje się po całodziennej walce ze szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi w rodzaju promieniowania UV czy zanieczyszczeń powietrza. Nałożony wieczorem, Krem naprawczy Collagen Booster wspomaga naturalne mechanizmy regeneracyjne i odbudowę matriks skóry.

Aby program pielęgnacyjny przyniósł oczekiwane efekty, trzeba stosować go systematycznie. Choć pierwsze, widoczne rezultaty w postaci lepszego nawilżenia skóry pojawią się już po 2 godzinach od nałożenia serum i kremu, na pełne efekty musisz poczekać 4 tygodnie. Tyle trwa naturalny cykl regeneracji skóry, gdy tworzą się nowe komórki w najgłębszych warstwach epidermy, a dojrzałe przesuwają się na powierzchnię skóry.

Pamiętaj: zdrowe odżywianie, picie dużych ilości wody z myślą o utrzymaniu prawidłowego poziomu nawodnienia organizmu, regularna aktywność fizyczna, odpoczynek, wysypianie się i właściwa pielęgnacja skóry to niezbędne elementy Twojego programu służącego zachowaniu młodości.

Button-PL.png