Białko młodości – odbuduj swój kolagen!

Co zrobić, by cieszyć się dobrą formą?
Do swojego „programu naprawczego” dodaj suplementację kolagenem!

Naukowcy uznali kolagen za kluczowy składnik odbudowujący siłę i elastyczność mięśni, stawów i wiązadeł. Jeśli ćwiczysz regularnie lub dopiero planujesz zacząć, przygotuj swój organizm, odbudowując poziom kolagenu.

 
 
 
  Natural Collagen Blue Nature zawiera kolagen pozyskiwany z rybiej skóry w procesie proteolizy enzymatycznej, dzięki czemu zachowane zostają wszystkie unikalne peptydy i aminokwasy.

Badania kliniczne wykazały, że peptydy kolagenowe poprawiają mobilność i elastyczność stawów podczas ćwiczeń i codziennych czynności.
 
 
  Aby zwiększyć skuteczność działania suplementu, do kolagenu dodaliśmy siarkę organiczną (MSM), która wchodzi w skład aminokwasów i kwasów budujących tkankę chrzęstną.

Pamiętaj o ważnym warunku:
aby suplement z kolagenem spełnił swoje zadanie, musisz dostarczyć go wraz z odpowiednią ilością witaminy C, ponieważ tylko w jej obecności organizm jest w stanie tworzyć nowe włókna kolagenowe. Dlatego w Natural Collagen Blue Nature znajdziesz również ekstrakt z dzikiej róży będący bogatym źródłem naturalnej witaminy C.
 
 
 

Dokądkolwiek podążasz
zadbaj o swoje stawy :-)